Dom - Bliźniak na sprzedaż

Dom i ogród Pozostałe w Dom i Ogród

Szczegóły

Typ: Sprzedam

Opis

Opis
Gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, część skrajna. Znajdujący się w Mirkowie tuż przy granicy Wrocławia. Spokojna zielona okolica w połączeniu z dobrym i bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta, sprawia że jest to idealny dom dla osób, ceniących sobie spokój i wygodę.

Dom-parter.

Na parterze znajduje się ogrzewanie podłogowe, panele winylowe, w łazience płytki gresowe. Salon połączony jest z aneksem kuchennym o powierzchni 35m2 z dużym wyjściem na taras. pomieszczenie gospodarcze pod schodami, W salonie znajduje się miejsce na podłącznie kominka. Przestronny przedpokój z szafą wnękową o pow 6m2, wejściem do garderoby ok2 m2, wyposażonym w półki oraz wejściem do łazienki o pow 4m2)z toaletą , prysznicem i miejscem na pralnie. Jest też bezpośrednie wejście do garażu o pow 16m2,z segmentową bramą garażową otwierana na pilota.

Dom-piętro.

Drewniane schody prowadzą na korytarz do dwóch sypialni o pow-16m2 i 22m2 oraz dużą łazienką (ok9m2) z wanną, ,prysznicem , WC i toaletką- gdzie oprócz grzejnika jest ogrzewanie podłogowe. W projekcie docelowo na piętrze miały być 3 pokoje- jest możliwość takiej zmiany.

Dom posiada klimatyzację, monitoring i zmiękczacz wody oraz okablowanie pod instalację alarmową. Strych -niezaadoptowany ale ze sporym miejscem na wszelkiego rodzaju ....kartony i rzeczy sezonowe. Posesja jest w całości ogrodzona siatką oraz osłoną kompozytową a od frontu ogrodzeniem stalowym, na podjeździe oraz na tarasie położona jest kostka betonowa.

Sprzedaż bez pośredników. Zapraszam do kontaktu kom 790 435 444 -

P.S. możliwość negocjacji ceny.

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.