Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego !

Data dodania: 10-09-2019

Bieniasze

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona nad Jeziorem Bieniaskim w miejscowości Bieniasze zlokalizowanej przy drodze Świątki -Miłakowo.

Nieruchomość znajduje się w odległości około 70 m od linii brzegowej jeziora , do którego jest swobodny dostęp poprzez działkę skarbu państwa i działkę gminną .

Działka ma powierzchnię 1900 m2 i jest zabudowana  domem mieszkalnym o powierzchni około 110 m2,  dwoma budynkami gospodarczymi - w tym jeden pełni funkcję garażu.

Budynek  połączony jest dłuższym bokiem z drugim budynkiem, ale  jest odrębnie funkcjonującym siedliskiem z oddzielnym wjazdem i podwórkiem. Położony w drugiej linii od drogi jest enklawą spokoju i prywatności , a możliwość swobodnego dojścia do jeziora dopełnia atrakcyjność nieruchomości.

Na powierzchni około 110 m2 znajdują się trzy pokoje , kuchnia , łazienka z wc, przedpokój i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze pełniące również funkcję spiżarni.

Nieruchomość położona jest w malowniczej, pagórkowatej okolicy Miłakowa , z licznymi jeziorami w okolicy . Jezioro Bieniawskie o powierzchni ok. 10 ha z licznymi gatunkami ryb ( lin, szczupak, okoń, płoć, leszcz), około 1 km - Jezioro Wuksniki, najgłębsze jezioro na Warmii i Mazurach – maksymalna głębokość wynosi 68 m, powierzchnia- 117 ha. Ze względu na czystość wody jest ulubionym miejscem treningu płetwonurków. W niedalekiej odległości znajduje się jeszcze Jezioro Niegławeckie o powierzchni około 7,5 ha.

Doskonałe miejsce dla szukających wypoczynkowej bazy wypadowej ale również na całoroczne zamieszkanie .

Szczegółowych informacji udziela pośrednik - Bożena Leonowicz , tel. 514 575 015.

Zachęcam do zapoznania się z pozostałymi ofertami biura na stronie www.twojdom.olsztyn.pl.

W ramach współpracy z biurem zapewniamy opiekę doradcy kredytowego w procesie finansowania zakupu nieruchomości.

Zapraszam na prezentację !

Cena: 2 090,00 zł

Tel.: pokaż nr

Dodane przez: leonowicztwojdomolsztyn

Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego ! Siedlisko nad jeziorem pojezierza olsztyńskiego !


Formularz kontaktowy

Podobne oferty

Kawalerka przy Kortowie

Świętokrzyskie

Kawalerka do wynajęcia, duży pokój przedzielony segmentem meblowym, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, duży balkon, pierwsze piętro w bloku 3piętro

Działka zabudowana magazynem

Świętokrzyskie

Działka 7430m2 zabudowana dwukondygnacyjnym magazynem z rampą o powierzchni 1140m2 i dwoma budynkami warsztatowo magazynowymi o powierzchni 430 i 90

Dzialka rolna, okolice Swietajna

Świętokrzyskie

Witam, mam do sprzedania działkę rolną o powierzchni 23900 m2. Teren ma wymiary 239m na 100m. Działka położona jest na obrzeżach wsi Jerutki niedaleko

Sprzedam działkę 2ha wraz z zabudowaniami

Sprzedam | Polska

Sprzedam działkę 2ha wraz z zabudowaniami : dom plus dwa budynki gospodarcze. Dom wraz z jednym budynkiem wybudowany w 1960 r. Dom po modernizacji, o

Działka 3005 m2

Świętokrzyskie

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 3005 m2 zmożliwością wydania decyzji o warunkach zabudowy. Pięknie położona z widokiem na las iokolicę.

działka Mazury

Świętokrzyskie

Działka budowlana o pow. 1770 m2. Położona w pobliżu jeziora, lasu. Tereny bardzo czyste ekologicznie. W sąsiedztwie zabudowa domków letniskowych. Dzi

Back to top