Komfortowy lokal handlowy 110m2

Data dodania: 06-05-2009

Ścisłe centrum Chorzów

Komfortowy przestronny lokal handlowo – użytkowy o pow. 110m2 usytuowany w ścisłym centrum miasta. Lokal z dużymi witrynami PCV wraz z wejściem przeszklonym. Ogrzewanie centralne z kotła wspólnego na kilka budynków z sąsiedztwa. Do dyspozycji jedna prostokątna powierzchnia z małym zapleczem socjalnym. Na podłogach terakota, ściany w gładzi przemalowane. Dostępne pomieszczenie magazynowe. Cena wynajmu: 12100złm cdo neg. GORĄCO POLECAMYDodatkowe informacje pod nr Tel. 0 793 131 076 P. Aneta Sosińska. Serdecznie zapraszam.

Cena: 121,00 zł

Dodane przez: anetasekretarka@Formularz kontaktowy

Podobne oferty

Apartamenty w Piotrowicach

Pomorskie

Lokalizacja: Katowice Piotrowice Opis nieruchomości: Nowy blok dwu piętrowy, w którym znajduje się 8 mieszkań. Do sprzedania została jedna strona tj.

DOM W GóRACH

Pomorskie

Działka w kształcie nieregularnego prostokąta z jednej strony granicząca ze strumieniem , zagospodarowana , ogrodzona , na działce znajduje się studni

Katowice-CEntrum

Pomorskie

Lokal 8211;130 m2-w przyziemiu składający się z 8 pomieszczeń- 4 dużych i 4 małych. 3 okna wychodzące na ulicę. Dobra lokalizacja. Oferta godna polec

Kameralna działka na Kaszubach niedaleko jeziora

Sprzedam | Pomorskie

Sprzedam działkę na Kaszubach w malowniczo położonej miejscowości Kleszczyniec, w otulinie lasów i jezior, gdzie odnajdziecie Państwo ciszę i spokój.

kamieniczka

Pomorskie

Kamieniczka do remontu w centrum Pyskowic niedaleko rynku jest możliwość zamieszkania. Tel. 502 541 409

Back to top