Centrum ok. AWF M4 67 m2

Data dodania: 22-04-2009

okolice Kominka Katowice

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowane, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie. Budynek z cegły wybudowany w latach sześćdziesiątych. Pokoje niezależne, z parkietami na podłogach. Duży pokój z wyjściem na balkon (loggia). Ściany pomalowane. Kuchnia z oknem. Płytki ceramiczne na podłodze i częściowo na ścianach.

Przedpokój przestronny, praktycznie zabudowany szafami z pawlaczem. Łazienka po niedawno przeprowadzonym remoncie, z kafelkami ceramicznymi na ścianach i podłodze. Ciekawe rozwiązanie w łazience, pozwalające na zainstalowanie w niej i wanny i wnęki na prysznic. Drzwi łazienkowe wymienione na nowe z jednoczesnym przebudowaniem, zgodnym z przepisami, tj. otwieraniem skrzydła drzwi na zewnątrz, czyli do przedpokoju.

Centralne ogrzewanie miejskie z wymienionymi panelami grzewczymi na nowe.

W mieszkaniu przeprowadzono prace remontowe polegające na całkowitej wymianie instalacji gazowej. Mieszkanie olicznikowane.
Wymienione piony wodne i kanalizacyjne Okna drewniane. Do mieszkania przynależy piwnica.

W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoły wyższe AWF, Szkoła Bankowości, oddziały banków.
Komunikacyjnie świetnie położne, w pobliżu przystanków autobusowych w kierunkach do Centrum miasta (dworzec, ul. Jagiellońska) oraz w stronę Brynowa, Ligoty, Ochojca czy Mikołowa.
Bardzo atrakcyjne sąsiedztwo Parku Kościuszki, pozwala na ciekawe, aktywne spędzanie wolnego czasu na spacerach.
W okresie letnim natomiast, można słuchać koncertów, ponieważ w Parku odbywają się cykliczne koncerty Filharmonii Śląskiej.

Mieszkanie może być świetną inwestycją pod wynajem, bądź na własne potrzeby, jeżeli chce się mieszkać blisko Centrum (ok. 7 min. pieszo) a jednocześnie w spokojnym miejscu, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych.

Cena sprzedaży podlega negocjacji

Mieszkanie można kupić w opcji z garażem za odrębną cenę.

POLECAMY

Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Cena: 2,84 zł

Dodane przez: grazyna.sFormularz kontaktowy

Podobne oferty

ZAMIENIę

Pomorskie

w Gliwicach pilnie zamienię na min. 2 pokojowe we Wrocławiu, może być zadłużone.

dom w Tychach

Pomorskie

Do sprzedaży 2 nowo budowane domy jednorodzinne położone na działkach o powierzchniach około 710mkw. Domy będą oddane do użytku w stanie surowym zamkn

Mieszkanie w nowym budownictwie

Pomorskie

Kupie mieszkanie 3 pokojowe z garażem w Centrum Sosnowca albo w okolicach Centrum najlepiej w nowym budownictwie ( z wyłączeniem parteru). Ewentualnie

kupno 3,4 pokojowego mieszkania

Pomorskie

Kupię niedrogo duże mieszkanie niedaleko centrum Cieszyna, w niskim bloku, ostatnie piętro wykluczone. Tel. 694551524

M3 Sosnowiec NAFTOWA 58/95000zł

Pomorskie

Miejscowość Sosnowiec Ulica Dzielnica oś. Naftowa Typ budynku Blok Lata budowy Lata 90 Liczba pięter 3 Piętro 2 Powierzchnia 58 m

3 pokoje Jainty

Pomorskie

Opis publiczny: Mieszkanie położone w samym CENTRUM BYTOMIA na drugim piętrze. Mieszkanie z trzema ustawnymi, dużymi pokojami, dużą kuchnia, łazienką

Back to top