Sprzedam nieruchomość komercyjną

Data dodania: 05-11-2008

Kopernika 62 Drohiczyn

Nieruchomość położona przy ulicy Kopernika 62 leżąca na terenie miasta Drohiczyn od roku 1979 jest zabudowana konstrukcjami stalowymi stanowiące szkielet dla szklarni wielopołaciowych o pow. łącznej 3600 m2 kw. Każdy moduł szklarniowy zajmuje 600 m2 kw. Zespolonych ze sobą tzw. łącznikiem szklarniowym o pow. 600 m2. Integralna częścią kompleksu szklarniowego jest część socjalna oraz znajdując się w tym samym miejscu na II kondygnacji Mnożarka jako miejsce pierwszego etapu produkcji roślinnej ( przygotowanie i pikowanie rossady). Następnym zabudowaniem znajdującym się na ww nieruchomości jest wielkopowierzchniowa kotłownia wyposażona w urządzenia grzewcze napędzające instalacje CO w szklarniach.
Cała nieruchomość jest ogrodzona siatką o wys. 150 cm na słupkach stalowych o rozpiętości przęseł 3 m. Droga dojazdowa do zabudowań jest utwardzona i zabezpieczona przed nadmierną ilością wód opadowych ( sączki drenażowe oraz rowy wzdłuż istniejącej drogi ) Utwardzone miałem oraz żwirem klasy II.
Na posesji znajdują się 3 studnie zasilające instalacje CO oraz inne znajdujące się w obiektach szklarniowych. 2 studnie o dużej głębokości do ok. 27 m oraz 1 do głębokości ok. 15 m. Wszystkie ww studnie maja średnicę od 80 cm do 1 m. Ilość zgromadzonej wody ww studniach pozwala na ciągły pobór wody i 100 zapotrzebowanie urządzeń CO i innych. Instalacje sanitarne znajdujące się na zewnątrz budynku oraz zbiornik na ścieki jest 100szczelny i spełnia wymagania bezpieczeństwa.
Całość zabudowań oraz wszystkie urządzenia elektryczne znajdujące się na terenie nieruchomości są zabezpieczone przez wewnętrzną instalacje oświetleniową rozprowadzoną na słupach niskiego napięcialatarnie 500 Wintegralny transformator.
Istniejące zabudowania ( kontr. szklarniowe ) oraz położenie samej nieruchomości ( ostania posesja na terenie miasta Drohiczyn po prawej stronie ) pozwalają na prowadzenie różnej działalności gospodarczej. Jest możliwa przebudowa i modernizacja obiektów z istniejącego przekrycia ( szkło ) na inna tj. : maty z włókien szklanych o łącznej gr. 140 mm, dla których współczynnik k0, 30 Wm²K (gr. 60 mm, dla których współczynnik k0, 60 Wm²K). Maty izolacyjne umieszczone są pomiędzy panelami z blachy trapezowej a płatwiami dachowymi a ściany mogą być wykonane z dwóch okładzin z blachy stalowej oraz rdzenia konstrukcyjno izolacyjnego z twardej wełny mineralnej lub pianki poliuretanowej lub styropianu. Wybrana działalność w żaden sposób nie może i nie będzie wnikała na zmiany środowiskowe niedalekiej okolicy.

Cena: 7,00 zł

Dodane przez: bozyslawbogdansk



Formularz kontaktowy

Podobne oferty

sprzedam kawalerkę

Podkarpackie

Kawalerka 29, 40 m2 (ulica Konstytucji 3 Maja cicha i spokojna lokalizacja). Mieszkanie na parterze w bloku z cegły. Rok budowy 1998. Stan idealny. Ni

Działka na sprzedaż

Podkarpackie

Jest to działka o pow. 0, 62 ha, przeznaczona pod zabudowę zagrodową. Położona na obrzeżach miasta przy trasie 61. nad rzeką Jegrznią tworzącą malowni

sprzedam działkę agroturystyczną

Podkarpackie

Sprzedam działkę zabudowaną, z drewnianym domkiem ( do zamieszkania ), konstrukcja z bali, lokalna architektura podlaska: 8226; Położenie 8211; Białow

Dom dochodowy

Podkarpackie

Dom mieszkalny z pow. na działalność gospodarczą na parterze. Bardzo dobra lokalizacja Wygodna część mieszkalna np. salon 49 m2, duża kuchnia ze spiża

sprzedaz

Podkarpackie

dzialka budowlana o pow. 20a w Mielniku/nad Bugiem polozona blisko rezerwatu przyrody

Białystok dom w centrum

Podkarpackie

Dom wolnostojący parterowy z poddaszem w centrum Białegostoku, idealnie nadaje się na mieszkanie, restaurację z letnim ogródkiem, siedzibę firmy, biu

Back to top