Nowy dom na sprzedaż

Data dodania: 25-08-2008

Świdnica

Dom na działce o powierzchni 1204m2 położony w przepięknej dzielnicy Świdnicy, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem z łatwym dojazdem do centrum miasta i Świdnickiego przepięknego rynku. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących spokój i aktywne spędzanie wolnego czasu.
Charakterystyka: Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem. Zapewnia komfort mieszkania pięcioosobowej rodzinie. Tradycyjna kolorystyka, forma, detale architektoniczne oraz dwuspadowy dach sprawiają, że dom będzie się pięknie prezentował w każdym krajobrazie. Parter tworzą: jednoprzestrzenna strefa dzienna z obszerna kuchnią, jadalnią i atrakcyjnym salonem oraz strefa bardziej oficjalna, czyli hall oraz gabinet. Na zacisznym poddaszu znajdują się cztery sypialnie orazwygodna łazienka oraz pralnia.
Konstrukcja i technologia: Ściany zewnętrzne zaprojektowano z pustaków Keramzyt firmy Betardstyropian gr. 10cm jako docieplenie. Stropy Teriva, konstrukcja dachu drewniana, docieplona wełną mineralną o gr. 17cm firmy Rockwool.
Pokrycie dachu dachówką Braas wzór Celtycki w kolorze czerwony. System suchej zabudowy poddasza. Instalacja CO i wodna wykonana w technologii miedź co daje gwarancje dożywotniego użytkowania.
Wykończenie: Ściany wewnętrzne wykończone lekkim tynkiem maszynowym firmy Knauf.
Posadzki jastrych, futryny drzwiowe, kompletna instalacja elektryczna z osprzętem, instalacja alarmowa, kanalizacja i wypusty wody. Wszystko gotowe do podłączenia i użytkowania.
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem akrylowym firmy Bolix na siatce z włókna szklanego, parapety zewnętrzne i wewnętrzne granitowe, polerowane. Okna PCV pięciokomorowe, bez dodatku ołowiu w technologii GREEEN LINE w kolorze dąb jasny.
Drzwi wejściowe antywłamaniowe z ryglami w systemie Gerda Tytan. Drzwi garażowe, segmentowe, ocieplone w kolorze dąb jasny.
Centralne ogrzewanie zaprojektowane zostało z należytą starannością w technologii miedź i z zastosowaniem pieca na ekologiczne i oszczędne palio jakim jest Eko Groszek. Wysoka sprawność pieca (do 82) w połączeniu w instalacją z miedzi i konwektorami cieplnymi sprawia iż ogrzanie domu nie sprawia najmniejszego problemu nie narażając na wysokie koszty.Piec centralnego ogrzewania z automatycznym podajnikiem paliwa o mocy 25KW firmy KOTŁO POL z Pleszewa. Instalacja elektryczna 16, 5KW przystosowana do zasilania elektrycznych podgrzewaczy wody.
Podjazd, chodnik dookoła budynku jak i taras wykonany z kostki granitowej Strzegom. Front ogrodzenia elementy metalowe kute, instalacja elektryczna przy bramie wjazdowej do automatyki, z tyłu siatka metalowa zgrzewana z powłoką PCV w kolorze ciemna zieleń. Nawieziona ziemia uprawna na ogrodzie pod zasadzenia.

Cena: 7 700,00 zł

Dodane przez: Magadam@magadam.

Nowy dom na sprzedaż


Formularz kontaktowy

Podobne oferty

Kamienica w centrum

Dolnośląskie

Przepiękna, zabytkowa kamienica pochodząca z końca XIX wieku położona w ścisłym centrum miasta. Obiekt wpisany do rejestru zabytków. Ogólna powierzchn

DOM POD WROCŁAWIEM

Dolnośląskie

BLIŻNIAK, POSTAWIONY W ROKU 2003

Pl.Grunwaldzki

Dolnośląskie

Atrakcyjne mieszkanie przy pl. Grunwaldzkim, 49 mkw, 2 pokoje 23 i 12 mkw, ciepłe, słoneczne. Okna plastikowe, ściany w pastelowych kolorach. Jeden po

45 m , 2 pokojowe, po remoncie.

Dolnośląskie

Zadane mieszkanie przy ulicy Jaracza w budynku 25 letnim. 2 pokojekuchniałazienkabalkon, własnościowa piwnica, wysoki parter. Nowa instalacja elektryc

Sprzedam Siedlisko

Sprzedam | Dolnośląskie

SPRZEDAM !!! Siedlisko na wsi składające się z 2 budynków mieszkalnych: 1. 120 m2; 2. 450 m2 Poza tym budynki gospodarcze zajmują 99 m2. Duża wiata z

dom jednorodzinny do sprzedaży

Dolnośląskie

do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący na działce własnej 518m2 pow. uzytkowa ok. 200m2 zadbany ogród obsadzony drzewami owocowymi oraz ozdobnymi

Back to top